Zabezpečení, telefony, TV, požární ochrana, kabelové rozvody, ozvučení


Reference

Slabouproud od Astek

Slabouproud od Astek
Toto je popis ukázkové reference Astek. Můžete ji libovolně editovat, případně odstranit.

—————


Zajímavé weby

Sluchátka, držáky TV

Příslušenství k Televizím a DVD na webu Mkeshop. Držáky na TV a bezdrátová sluchátka od výrobce Meliconi a MKfloria. Příslušenství k DVD přehrávačům a mobilním telefonům. Nabíječky sluchátka a obaly pro telefony. Cestovní solární nabíječka

 

Stavební poptávky

Stavební poptávky jsou zatížené nedůvěrou z důvodu práce některých poptávkových serverů. Kvalitní stavební poptávkové portály si své dodavatele prověřují a dávají možnost poptávajících ohodnotit kvalitu dodaných služeb.  Stavební poptávky se velmi často odvýjí od výměny oken, dveří, výměny střechy. Lidé si nechávají kultivovat zahrady.

Elektronika

Elektronika a počítače, dům, byt a zahrada. Články o elektronice, zabezpečení a domácím vybavení. Jak si vybírat zboží a služby do domu.

Zahradní technika, sekačky

Nákup zahradní techniky, jako jsou sekačky, traktory, sněhové frézy, malotraktory je vhodné si nechat poraďit odborníky. Každý stroj je určen na jinou práci, jinak vysokou trávu či velikost pozemku. Nelze očekávat, že sekačka za 3000Kč dlouhodobě odvede práci jako za 20 000kč.

Správa internetových stránek, SEO

Správa internetových stránek spočívá ve valné většině ve správě o jeho obsah, články, texty, fotky, videa.  Kvalitní a zajimavý obsah si přitáhne pozornost a ostatní začnou o webu psát a upozňovat na něj. Správce internetových stránek s majitelem webu pomáhá vytvořením obsahu tak aby lidé přicházeli nejen z vyhledávačů (SEO). SEO Michal Novák online marketing.

Správa počítačů, IT, Outsourcing

Pod jedním významem se označuje stejná IT služba:

  • Správa počítačů,serverů
  • Správa IT
  • Správa sítě,LAN, PC
  • Outsourcing IT

Firmy zabývající provozem počítačových sítí v jiných firmách uspoří náklady na zaměstance. Pokud si najmete externí firmu, máte záruku,že v pozadí stojí tým lidí, kteří sdílí své zkušenosti s IT. Budouvání  informačních datových sítí  je v kompetenci firmy Astek a Comes.

Česká turistika a outdoor

Web o českém cestování a vybavení do přírody. Turistické cesty, stanování. Recenze vybavení, stany, spacáky, boty.

Letáky a katalogy

Akční slevové a nabídkové letáky prodejců potravin, stavebnin, oděvů i vybavení do domu na webu xletky.cz . Letáky zde mají značky jako Tesco, Billa, Penny, Kaufland. Zástupcem zahrady a stavby je Buamax, Baumart, Obi. Nábytek a koupelny ve svém katalogu nabízí Ikea, Sconto, Kika, XXX Lutz a další. Hypermarkety nabízí jak potraviny, tak i spotřební a sezóní zboží.